www.cvonline.hu

Pályakezdő villamosmérnök (Referenciaszám: HM-154)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 695099

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • NYÁK és kapcsolási rajz ismeret
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, szakmai meggyőzőképesség
  • Határozott fellépés, kiváló szervezőkészség, rendszerszemlélet

Előny:

  • Tesztszoftverek (MCD, PMEX) és programozási nyelvek ismerete (Pascal, C#, Delphi)
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete

Főbb feladatok:

  • Az ellenőrzési specifikációk, tesztelési folyamatok tervezése, frissítése
  • Tesztberendezések tervezése, üzemben tartása, karbantartása a gyártás során
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében, javaslattétel beszállítók kiválasztására
  • Teszteszközök optimalizálása, hozam növelése
  • Kapcsolattartás a termékfejlesztéssel és a minőségbiztosítással

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában pedig tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-154-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20 983 61 73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő