www.cvonline.hu

pályakezdő villamosmérnök karbantartási területre

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

pályakezdő villamosmérnököt keres

karbantartási területre

kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • új folyamatirányító rendszerek tervezése (hardware és software tervek);
  • működő folyamatirányító rendszerek üzemeltetése, karbantartása;
  • terepi eszközök, analitikai rendszerek, biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetése, karbantartása;
  • technológiai változtatások estén hardware, software és terepi eszközök módosítása (tervezés, dokumentálás, megvalósítás).

Elvárások:

  • villamosmérnök végzettség;
  • automatizálás, gyártás- és folyamatirányítás, méréstechnika iránti érdeklődés;
  • kommunikációs angol nyelvtudás;
  • rugalmasság és nyitottság;
  • legfeljebb két éves munkatapasztalat.

Előnyt jelent:

  • PLC rendszerek programozása (Siemens, Saia, Mitsubishi);
  • ipari műszerezéssel kapcsolatos gyakorlati ismeretek;
  • ipari kommunikációs rendszerekkel kapcsolatos ismeretek;
  • C, C++ programozási nyelv gyakorlati ismeret.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai kihívás, változatos munkakör;
  • versenyképes alapbér;
  • 13. havi fizetés és cafeteria juttatás;
  • éves teljesítmény alapú bónusz;
  • szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőségek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványmásolatok) „pályakezdő villamosmérnök karbantartási területre” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el 2015. február 15-ig.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol