www.cvonline.hu

pályakezdő vegyészmérnök

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

pályakezdő vegyészmérnököt keres

kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • beruházások, technológiai fejlesztések támogatása;
  • új technológiák bevezetésében való részvétel;
  • üzemek napi működésének folyamatos támogatása.

 Elvárások:

  • vegyészmérnök végzettség;
  • kommunikációs angol nyelvtudás;
  • rugalmasság, nyitottság;
  • legfeljebb két éves munkatapasztalat.

 Előnyt jelent:

  • szimulációs programok ismeret (ChemCad; Aspen; Pro2)

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai kihívás, változatos munkakör;
  • versenyképes alapbér, 13. havi fizetés és cafeteria juttatás;
  • éves teljesítmény alapú bónusz;
  • szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőségek.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványmásolatok) „pályakezdő vegyészmérnök” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el 2015. február 15-ig.