www.cvonline.hu

Pályakezdő vegyészmérnök - polimer szakirányon

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 917693

Nemzetközi autógyártó szektorban jelen levő partnerünk számára keresünk megfelelő jelöltet Pályakezdő vegyészmérnök pozíció betöltésére.

Feladatok:

- Gyártáshoz szükséges tesztek és vizsgálatok elvégzése
- Teszteredmények analizálása, jelentések készítése
- Gyártási folyamatok optimalizálásában való részvétel, gyártástámogatás
- Termékspecifikációk módosítása, karbantartása
- A termelés kiépítésében való részvétel

Elvárások:

- Legalább BSc szintű vegyészmérnöki végzettség, kizárólag polimer szakirányon
- Magabiztos angol nyelvtudás
- MS Office felhasználószintű ismerete
- Maximum 1-2 év tapasztalat
- Jó problémamegoldó és tervezőkészség
- Innovatív és elhivatott személyiség

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
- Albérlet és költözési támogatás, utazástámogatás
- Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
- High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
- Lehetőség egy zöldmezős beruházásban való részvételben
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján