www.cvonline.hu

Pályakezdő vagy Junior Pénzügyi Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 927986
lejárt

Pályakezdő vagy Junior Pénzügyi Specialistát keresünk refund területre stabil hátterű, multinacionális és dinamikusan fejlődő partnerünk budapesti üzleti központjába.
Megbízónk szakmai képzést, próbaidő után egyéb juttatásokat, teljesítmény arányos bónuszt, kiváló munkakörnyezetet, támogató vezetést és jó hangulatú, összetartó és fiatalos csapatot kínál a jelentkező pénzügyi munkatársaknak.

Pályakezdő, vagy Junior Pénzügyi Specialista legfontosabb feladatai:

- Web-alapú rendszerek kezelése, értékesített tételek ellenőrzése
- Visszatérítések jogosságának elbírálása, és a visszatérítendő összeg kiszámítása
- Pénzügyi transzakciók indítása és nyomon követése
- Kapcsolattartás külső érintettekkel
- Könyvelési és pénzügyi rendszer megismerése

Legfontosabb elvárások a Pályakezdő, vagy Junior Pénzügyi szemben:

- Felsőfokú végzettség, gazdasági területen szerzett diploma előny
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Pénzügyi affinitás
- Windows és MS office ismeretek

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy globálisan növekvő cég magyarországi számviteli csapatában dolgozni, akik a szakmai fejlődés lehetőségét is biztosítják, akkor kérjük, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu-n keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest