www.cvonline.hu

Pályakezdő vagy junior CNC megmunkáló

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Feladatok:

  • CNC esztergálás,
  • marás modern CNC gépeken

Gyakorlat, elvárások:

  • szakmunkás vagy technikusi végzettség, korábbi gyakorlat előny.
  • Precizitás, fegyelmezettség, fogékonyság a kollégáktól való tanulásra

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel:

  • versenyképes, a vállalat segíti a szakmai előmenetelt.
  • A nagy pontosságú, kis szériában történő alkatrészek gyártása a legmodernebb gépparkkal optimális a szakmai fejlődésre.
Helyek Nyíregyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő