www.cvonline.hu

Pályakezdő vagy junior CNC megmunkáló

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Feladatok:

  • CNC esztergálás
  • marás modern CNC gépeken

Gyakorlat, elvárások:

  • szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • korábbi gyakorlat előny
  • precizitás, fegyelmezettség
  • fogékonyság a kollégáktól való tanulásra

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás
Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a szakmai előmenetelt

Önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza