www.cvonline.hu

Pályakezdő tesztmérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 979316

Flex állások

Szeretnél tanulni, és részt venni egy világpiaci vezető vállalat mindennapi életében? Akkor küldd el jelentkezésedet még ma az E-mail cím megjelenítése címre, vagy hívj fel a 003630/1969360-as számon, hogy a részleteket illetőleg egyeztethessünk.

Feladataid lesznek:

  • Tesztelő mérőeszközök üzembe helyezése az előírt szabványoknak megfelelően
  • Speciális teszt berendezések működtetése, karbantartása a vevői igényeknek megfelelően
  • Tesztberendezések minősítése
  • A szükséges dokumentációk, minták, adatok, specifikus követelmények beszerzése, ellenőrzése
  • Teszter mérőeszközök karbantartáshoz szükséges alkatrészek, anyagok és műszerek kiválasztása, a beszerzés nyomon követése, illetve a készlet elérhetőségének, felhasználásának, pótlásának felügyelete
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában (FPY, Selejt, Állásidő)
  • ECO bevezetés támogatása és ECO bevezetésének kezdeményezése
  • Munkautasítások, egyéb dokumentumok (pl. specifikációk, eljárások) írása és karbantartása
  • Új projektek támogatása, termelésindításban való aktív részvétel
  • A teljes dokumentáció elkészítése
  • A minőségi követelmények és a vevői igények maximális kielégítése
  • A területét szabályozó folyamatok kidolgozása, meglévő folyamatok fejlesztése, hatékonyságuk növelése
  • Kapcsolattartás és kommunikáció a társosztályokkal
  • A területen alkalmazott mutatók figyelemmel kísérése és javítása
  • Külső illetve belső auditokra való felkészülés és részvétel

Amit mindenképp hozz magaddal:

  • mérnöki (preferáltan villamosmérnöki) végzettség
  • 0-3 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség
  • tudásvágy, érdeklődés
  • nyitottság, tanulási hajlandóság