www.cvonline.hu

Pályakezdő számviteli munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2013.10.02.
Jelentkezési határidő: 2014.01.07.
Hirdetés azonosító: 666855
lejárt

Számviteli munkatárs pozícióba keresünk gazdasági végzettséggel és / vagy 1-2 éves számviteli tapasztalattal rendelkező jelentkezőket multinacionális ügyfelünk számára. Ha szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő cégnél dolgozni, ahol kamatoztathatod pénzügyi-számviteli ismereteidet, akkor várjuk jelentkezésed.

A számviteli munkatárs feladatai:
- Bejövő / kimenő pénzmozgások ellenőrzése
- Banki reklamációk kezelése
- Bevétel/költség könyvelése
- Havi zárásban való részvétel
- Kapcsolattartás bankokkal és társosztályokkal

Az ideális pályázó szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy középfokú végzettséggel és min. 1 éves számviteli tapasztalattal rendelkezik, valamint középfokon beszél angolul. SAP ismeret előny, de nem feltétel.

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a fenti pozíció, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest