www.cvonline.hu

Pályakezdő Program - Mid-Market 2018

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Itt az ideje, hogy fejest ugorj abba, amit csak úgy hívunk: nagybetűs ÉLET!
Kezdd – és folytasd – a karriered Európa egyik legnagyobb bankjában, az UniCreditben és tanuld meg kezelni, hogy a barátaid kicsit irigykednek majd rád, amikor a munkádról mesélsz.
Az alábbi városokba keresünk kollégákat 1 éves határozott időre:
Miskolc, Debrecen, Székesfehérvár, Kecskemét, Tatabánya

Amit mi adunk:

  • 12 HÓNAP tanulás és munkatapasztalat egyszerre
  • ROTÁCIÓ a feladatkörök között, hogy sok mindent megismerj
  • NEMZETKÖZI munkakörnyezet
  • Saját MENTOR a fejlődésedért
  • KAPCSOLATÉPÍTÉS
  • RÉSZMUNKAIDŐS lehetőség

Amit Te hozol:

  • Friss diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hetente legalább 30 óra rendelkezésre állás
  • Ötletek és kitartás

Hogyan tovább?

  • Jelentkezz karrier oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva.
  • Beszélgess jövőbeli menedzsereddel és HR képviselőddel
  • Lépj be hozzánk!
Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Debrecen
Hajdú-Bihar
Székesfehérvár
Fejér
Kecskemét
Bács-Kiskun
Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő, Biztosítási szakértő, Finanszírozás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol