www.cvonline.hu

Pályakezdő PL/SQL alkalmazás fejlesztő

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Főbb feladatok és hatáskör

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel
  • Felmerülő problémák elemzése, és megoldásukban való részvétel
  • Fejlesztés vállalatirányítási- és kapcsolódó informatikai rendszerekben
  • Kapcsolódó adatbázisok- és rendszerek integrálása
  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok

Feltételek

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Relációs adatbázisok alapfokú ismerete
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Jó kommunikációs képesség, lendületes személyiség

Előnyt jelenthet

  • Oracle adatbáziskezelő, SQL, PL/SQL, Oracle Applications ismerete
  • SQL Developer, TOAD ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol