www.cvonline.hu

Pályakezdő Munkatárs Számviteli Területre [ST-DGA11]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.06.01.
Jelentkezési határidő: 2012.04.25.
Hirdetés azonosító: 395317

Focus consulting

Megbízónk

Budapesti multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk számviteli területre több munkatársat pályakezdő és junior szintre egyaránt.

Feladatok

- Részvétel havi zárásban
- Mérleg és eredmény kimutatás összeállítása
- Cash flow elemzés
- Kapcsolattartás a külföldi piacokkal
- Riportok készítése
- Senior munkatársak támogatása

Elvárások

- Főiskolai/egyetemi diploma (számvitel/közgazdász/pénzügy)
- Megbízható számviteli ismeretek és/vagy pár hónapos szakmai tapasztalat könyvelési (számvitel) területen multinacionális környezetben
- Folyékony angolnyelv-tudás
- Felhasználó szintű informatikai ismeretek
- Határozott, magabiztos fellépés
- Jó kommunikációs képesség és kapcsolatteremtő képesség
- Erős analitikus képességek
- Pro aktív hozzáállás, rugalmasság, terhelhetőség

Előny

- Releváns, számviteli munkatapasztalat
- SAP ismeret
- IAS/UK/US GAAP ismeret
- Mérlegképes könyvelői végzettség

Egyéb

Megbízóm gyors munkakezdést és első körben negyed éves, határozott idejű szerződést kínál (ami a későbbiekben állandó alkalmazási formává is változhat: karrierlehetőség).

Munkavégzés helye
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió