www.cvonline.hu

Pályakezdő munkatárs német nyelvtudással [ST-UGP01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.02.08.
Hirdetés azonosító: 667883

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legmeghatározóbb információ technológiai szolgáltató vállalata, mely dinamikus terjeszkedésének köszönhetően Pécsett is létrehozott egy leányvállalatot.

Feladatok

- Német anyanyelvű partnerek számára telefonos és e-mailes támogatás, segítség nyújtása
- Probléma felismerés, diagnosztizálás, hibaelhárítás
- Együttműködés a kollégákkal a probléma elhárításában, a szükséges információk megosztása
- Részvétel az állandó és kifogástalan szolgáltatás fenntartásában

Elvárások

- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű informatikai tudás
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Előny

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- ECDL vizsga

Egyéb

- Kiváló, modern munkahely a belvárosban
- Multinacionális környezet
- Lehetőség a napi szintű idegen nyelv használatra
- Versenyképes fizetés (alapfizetés + cafeteria)
- A pozíció 3 hónapos nappali (esetleg részmunkaidőben 6 órában végzendő) tréninggel kezdődik (ez már hivatalos munkaviszony), amin az új munkatársak elsajátítják a szükséges ismereteket, illetve on-the-job jelleggel egy senior munkatárs mellett betanulnak.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió