www.cvonline.hu

Pályakezdő munkatárs francia nyelvtudással [ST-UFRS02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 761449

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat.

Feladatok

Külföldi ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) francia nyelven.
A munkavégzés hétfőtől péntekig délelőtt és délután történik, akár részmunkaidőben is (30-40 óra).

Elvárások

- Kiváló francia nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- ECDL vizsga
- IT affinitás

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- modern, belvárosi iroda
- fiatalos és lendületes csapat
- versenyképes juttatási csomag
- kiváló munkakörülmények
- tréningek
- előrelépési lehetőség

Olyan álláskeresők jelentkezését is várjuk, akik nem pályakezdők, de nyitottak ilyen pozíciók betöltésére és rendelkeznek az elvárt nyelvtudásokkal.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió