www.cvonline.hu

Pályakezdő / Műanyag fröccsöntő gépbeállító

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Autóipari és labortechnikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerszámcsere és gyártásindítás
  • Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • A fröccsöntés és a szárítás beállítási paramétereinek napi ellenőrzése
  • Hibák esetén beavatkozás
  • Gépek tisztántartása, elsőszintű karbantartása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Biztonsági előírások betartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai területen
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság
  • Rugalmasság

Előny:

  • Műanyag fröccsöntés területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Gödöllő állomástól céges buszjárat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg (Budapesttől kb. 30 kilométerre)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Isaszeg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő