www.cvonline.hu

Pályakezdő minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Feladatok

  • Autóipari vevőkkel kapcsolatos minőségi szint riportálása a vezetőség részére

  • Rendszeres látogatás az autóipari vásárlók telephelyére,  összeszerelő üzemeibe,  illetve a velük kapcsolatban lévő átmeneti raktárakba, termék és szolgáltatás minőségi szintjének felmérése céljából

  • Vevői reklamációk kiértékelése

  • Vevői elégedettség kiértékelése és rendszeres riportálása a vezetőség felé

  • Reklamációs státusz elemzése, nyomon követése és rendszeres riportálása a vezetőség felé

  • Helyesbítő tevékenység meghatározásának felügyelete és nyomon követése illetve rendszeres riportálása a vezetőség  felé

  • Autóipari beszállítás minőségi szintjének kiértékelése a vevő minőség rendszereinek használatával

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • ISO/TS 16949 belső auditor, beszállítói auditor képesítés

  • Erős, aktív angol nyelvtudás

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Konfliktuskezelés

  • Jogosítvány

Egyéb információ

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Juttatási csomag

  • cafeteria rendszer

  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • munkába járási támogatás

  • napi egyszeri meleg étkezés

  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki