www.cvonline.hu

Pályakezdő minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk pályakezdő minőségbiztosítási mérnök munkatársat!

Pozíció azonosító: D01Pkmbizt

Kategória: Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok:

  • Autóipari vevőkkel kapcsolatos minőségi szint riportálása a vezetőség részére
  • Rendszeres látogatás az autóipari vásárlók telephelyére,  összeszerelő üzemeibe,  illetve a velük kapcsolatban lévő átmeneti raktárakba, termék és szolgáltatás minőségi szintjének felmérése céljából
  • Vevői reklamációk kiértékelése
  • Vevői elégedettség kiértékelése és rendszeres riportálása a vezetőség felé
  • Reklamációs státusz elemzése, nyomon követése és rendszeres riportálása a vezetőség felé
  • Helyesbítő tevékenység meghatározásának felügyelete és nyomon követése illetve rendszeres riportálása a vezetőség  felé
  • Autóipari beszállítás minőségi szintjének kiértékelése a vevő minőség rendszereinek használatával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • ISO/TS 16949 belső auditor, beszállítói auditor képesítés
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés
  • Jogosítvány

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Juttatási csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő