www.cvonline.hu
Pályakezdő Minőségbiztosítás Mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.10.
Hirdetés azonosító: 1010014
lejárt

Fejér megyei autóipari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Autóipari vevőkkel kapcsolatos minőségi szint riportálása a vezetőség részére
  • Rendszeres látogatás az autóipari vásárlók telephelyére,  összeszerelő üzemeibe,  illetve a velük kapcsolatban lévő átmeneti raktárakba, termék és szolgáltatás minőségi szintjének felmérése szempontjából
  • Vevői reklamációk kiértékelése és a felmerülő esetekkel kapcsolatos döntések előkészítése és meghozása
  • Vevői elégedettség kiértékelése és rendszeres riportálása a vezetőség felé
  • Reklamációs státusz elemzése, nyomonkövetése és rendszeres riportálása a vezetőség felé
  • Helyesbítő tevékenység meghatározásának felügyelete és nyomonkövetése illetve rendszeres riportálása a vezetőség felé
  • Autóipari beszállítás minőségi szintjének kiértékelése a vevő minőség rendszereinek használatával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • ISO/TS 16949 belső auditor, beszállítói auditor képesítés
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés
  • Jogosítvány
  • Pályakezdő

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Utazás/lakhatási támogatás
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.