Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK (AUTÓIPARI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS)

IMPC Personnel Hungária Kft.-PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK (AUTÓIPARI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS)
Hozzáadva 2013.03.14.
Hirdetés azonosító: 371272
lejárt

Megbízónk vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalat. Számára a folyamatban lévő jelentős autóipari fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk.

PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK (autóipari minőségbiztosítás)

FELADATOK
- Intenzív betanulási tréninget követően minőségbiztosítási mérnöki
  feladatok a minőségbiztosítás különböző területein
- Rendszerfejlesztés, dokumentálás
- Vevőfelelős és kapcsolattartó
- Beszállítói minőségbiztosítás
- Minőségfejlesztés
- Új termékek bevezetéséhez kapcsolódó minőségtervezési,
  minőségbiztosítási feladatok.

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú műszaki diplomát nyújtó szakképesítés, ideálisan
  gépészmérnök,járműgyártási vagy minőségirányítási szakirány
- Angol vagy német nyelvtudás
- Érdeklődés az autóipari minőségbiztosítás iránt
- Intenzív szakmai fejlődés igénye feladatspecifikus ismeretek és
  szakmai tapasztalat gyors megszerzésével
- Analitikus gondolkodás, jó probléma-, feltáró-, elemző-, és
  megoldó készség
- Határozott fellépés, önállóság, csapatmunkára való készség

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Vonzó induló fizetés, további juttatások
- Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
- Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:  Pályakezdő mérnök, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Fejér megye
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése