Pályakezdő közlekedésmérnök (Budapest, Miskolc, Kiskunhalas, Békéscsaba )

  • A hirdetés 301 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Pályakezdő közlekedésmérnök

Helység
Budapest, Miskolc, Kiskunhalas, Békéscsaba

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Jelentkezz Pályakezdő diplomás programunkba, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol:

  • építenek a tanulás iránti nyitottságodra
  • a folyamatok egy nagy és komplex rendszer részét képezik
  • a hétköznapi ember számára rejtett, különleges dolgokkal találkozhatsz
  • számítunk a benned rejlő tehetségre

A munkakör betöltésének feltételei

  • rendelkezz egyetemi/főiskolai közlekedésmérnök (kötöttpályás közlekedési szakirány) diplomával
  • vagy a program tervezett kezdetéig – 2016. szeptember 1-ig – szerezd meg.
  • amennyiben 2015-ben szerezted diplomádat, akkor is jelentkezhetsz!

Előnyt jelent

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit ajánlunk

  • a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését
  • a MÁV-csoport tevékenységét bemutató orientációs programot
  • készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt
  • az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai beilleszkedésed
  • 8 órás munkaidőt
  • választható béren kívüli juttatásokat
  • utazási kedvezményt

2016. július 17.

Bővebb felvilágosítást ad
Binszki Györgyi 06 (1) 511-7132

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Békés
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő