www.cvonline.hu

pályakezdő közgazdász

  • A hirdetés 892 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

pályakezdő közgazdászt keres

kazincbarcikai munkavégzéssel

 Feladatok:

  • részvétel gazdasági kimutatások, elemzések készítésében;
  • közreműködés vezetői riportok összeállításában;

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • rugalmasság, nyitottság;
  • legfeljebb két éves munkatapasztalat.

Előnyt jelent:

  • pénzügy vagy számvitel szakirány;
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai kihívás, változatos munkakör;
  • versenyképes alapbér, 13. havi fizetés és cafeteria juttatás;
  • éves teljesítmény alapú bónusz;
  • szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőségek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványmásolatok) „pályakezdő közgazdász” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el 2015. február 15-ig.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol