www.cvonline.hu

Pályakezdő közgazdász SAP területre

  • A hirdetés 838 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

pályakezdő közgazdászt keres

SAP területre

kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • SAP integrált információs rendszer adott területe működésének felügyelete,
  • részvétel a törvényi előírások és elvárt üzleti igények, folyamatok rendszerben történő leképezésében,
  • SAP felhasználók támogatása,
  • SAP rendszer fejlesztése, részvétel új megoldások, funkciók kialakításában,
  • SAP felhasználói kézikönyvek, dokumentációk készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdász végzettség,
  • kommunikációs angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „pályakezdő SAP területre” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol