www.cvonline.hu

Pályakezdő környezetmérnök

  • A hirdetés 475 napja lejárt

R01körny

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk pályakezdő környezetmérnök munkatásat.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a vállalat környezetirányítási rendszerének működtetésében
  • A vállalat szennyvíz- és levegőtisztító berendezésének üzemeltetése és ellenőrzése
  • Technológiai eszközök állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Monitoring kutak üzemeltetése, jegyzőkönyvek elkészítése a jogszabályi megfelelés érdekében.
  • Hatósági, vezetőségi bejárásokon, külső auditokon való részvétel.
  • Havi és éves riportok készítése
Jel.kezdete:
Jel.vége:
2015. június 19., Péntek
2015. július 19., Vasárnap
Kategória:
Nyelv:
Nyelvtudás:
Helyszín:

Képzettség:
Termelés/Gyártás/Minőségügy
Angol
középfokú
Fejér megye

Műszaki tudományok
Szüks. képz.:
Info:
Környezetvédelmi diploma

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetmérnöki végzettség
  • Befejezett tanulmányok, meglévő diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Innovatív gondolkodásmód
  • Rugalmasság, magas stressztűrő készség
  • Erős problémamegoldó készség

Előny:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • ingyenes szállás lehetőség, egyéb esetben albérleti vagy bejárási támogatás

Egyéb információ:

  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Előre lépési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatási csomag
    • cafetéria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol