www.cvonline.hu

Pályakezdő könyvelő

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Pénzügyi végzettséggel és erős angol nyelvtudással rendelkező

JUNIOR KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk fix 6 hónapos időtartamra, piacvezető nemzetközi partnerünk budapesti irodájába azonnali kezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

-       Angol nyelvű szállítói számlák ellenőrzése és kiküldése a vállalatirányítási rendszerben,

-       vevői számlák tisztázása, egyeztetése a szállítói oldallal a vállalatirányítási rendszerben,

-       havi / negyed éves / éves zárásokban való részvétel,

-       kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

-       Felsőfokú pényzügyi/számviteli végzettség (vagy ezt helyettesítő releváns munkatapasztalat),

-       aktív középfokú angol nyelvtudás,

-       rugalmas, dinamikus munkavégzés,

-       csapatjátékos, konstruktív és precíz személyiség.

Előnyt jelent:

-       1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,

-       SAP ismeret,

-       mérlegképes könyvelői végzettség,

-       SSC környezetben és/vagy multikulturális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:

-       Stabil, nemzetközi háttér,

-       multikulturális, fiatalos munkakörnyezet,

-       versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Kezdés:

azonnal

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő