www.cvonline.hu

Pályakezdő Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1049181

Pályakezdő vagy és pénzügyi-számviteli, könyvelői diplomával rendelkezel?

Magabiztos angol nyelvtudásod van?

Fontos számodra, hogy egy jó nevű cégnél kezdhesd el a karrieredet?

Proaktív vagy, és szereted, ha adnak a véleményedre?

Ami vár rád: fejlődési és előrelépési lehetőségek, lendületes csapat, biztos háttér, multi környezet!

Úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól? Jelentkezz most és csatlakozz multinacionális partnerünk dinamikusan növekvő csapatába Pályakezdő Könyvelői / Junior Statutory Accountant pozícióba!

Feladatok:

- Pénzügyi kimutatások, beszámolók készítése (statutory statements)
- Folyamatok fejlesztésében való részvétel
- SOP-k készítése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Tapasztalt kollégák támogatása
- Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

- Junioroknak szól a lehetőség, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is szívesen várjuk!
- Diploma pénzügyi, számviteli vagy könyvelői területén
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Erős számviteli alapok
- Proactív, kreatív hozzáállás
- Jó kommunikációs készségek

Előny ha van már tapasztalatod:
- könyvvizsgálat
- könyvelés
- beszámolókészítés területén

Amit kínálunk:

- Jó nevű cégnél dolgozhatsz - kiváló referencia a szakmában
- Előrelépési lehetőségek
- Egy újonnan kialakuló csapat része lehetsz
- Modern és jól megközelíthető iroda
- Versenyképes fizetés
- Tréningek, képzések (ACCA)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján