www.cvonline.hu

PÁLYAKEZDŐ KONTROLLING ASSZISZTENS (VÁC)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 830522

Feladatok:
  • Részvétel rendszeres havi pénzügyi jelentések elkészítésében a tulajdonos és a menedzsment felé
  • Féléves, éves nemzetközi konszolidáció segítése
  • AF rendszer zárásának felügyelete
  • Bevétel elhatárolás
  • Elemzések, döntés-előkészítő anyagok készítése
  • Üzleti tervezés és gördülő tervezés támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági szakon utolsó éves hallgatói viszony
  • Megbízható, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló elemzőkészség
  • Folyamatszemlélet
  • Rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődés lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől-péntekig 8:00-17:00 óra között
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat a fizetési igény és a referenciaszám: TRI-CO megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.