www.cvonline.hu

Pályakezdő / Junior mérnök

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Pályakezdő, friss diplomás mérnökök figyelem! Az alábbi pozícióba keresünk lelkes munkaerőt:

angol vagy német nyelvtudással

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az előírt biztonsági követelmények és etikai standardok betartásának biztosítása;
  • A folyamatmérnökök által biztosított napi információk felülvizsgálata;
  • A gyártási folyamat paraméterek ellenőrzés;
  • Járművek és folyamat berendezések rendszeres ellenőrzése
  • Kommunikációs kapcsolatok / látogatások kidolgozása és megvalósítása a vizsgálati területtel;
  • Rendszeres teljesítmény visszacsatolás az operátorok felé;
  • Sor tesztek szervezése;
  • Folyamatellenőrzések végzése a lehetséges minőségi javítások és költségmegtakarítási lehetőségek felkutatása érdekében.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Műszaki területen szerzett BSC vagy MSC végzettség;
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás;
  • MS office felhasználó szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Mobilitás.

Előny:

  • Autóipari ismeretek;
  • Vegyészmérnök végzettség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú fejlődési és karrier lehetőség;
  • Nyelvtanulás támogatása;
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Jelentkezni magyar és angol/német nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen lehet.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő