www.cvonline.hu

Pályakezdő / Junior Karbantartó Mérnök

  • A hirdetés 671 napja lejárt

  Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk autóipari termékek beszállításával foglalkozik. Magyarországon zöldmezős beruházás keretében épülő, újonnan induló gyárába keresünk PÁLYÁZÓKAT (több fő!) az alábbi pozícióba:
(pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Pozíció leírása:

Induló gyártó üzemben a karbantartó mérnöki feladatok ellátása;
Preventív és ad-hoc jellegű karbantartási feladatok ellátása;
Karbantartási dokumentációk elkészítése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
Esetlegesen karbantartási anyagok beszerzésében részvétel;
Bizonyos esetekben külső karbantartó cégekkel kapcsolattartás;
Riportolás a karbantartásvezető részére.

Követelmények:

Karbantartó gépészmérnöki v. villamosmérnöki végzettség
1-2 éves tapasztalat előny, DE pályakezdők jelentkezését várjuk!
Társalgási angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Gyöngyös vonzáskörzete, Heves megye (Bpről is bejárható)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bónusz, motiváló bérezés, cafeteria
Albérleti támogatás adható
Kihívással teli munkakörnyezet, fejlődési-tanulási lehetőség

Helyek Heves
Heves
Gyöngyös
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség