www.cvonline.hu

Pályakezdő jogász/Befektetési szolgáltató

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

Pályakezdő jogászt

keresünk, befektetési szolgáltatóhoz.

Feladatok:

  • Közreműködés a tevékenység szabályozási folyamataiban
  • Projektek levezetése Corporate Finance területen(pl.: vállalati kötvény kibocsátás, részvénybevezetés, stb.
  • Cégjogi ügyek intézése

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga
  • Tárgyalóképes angolnyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos és gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon stabil munkahely
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, juttatások

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő