www.cvonline.hu

Pályakezdő jogász

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Szakértői feladatokat ellátó gazdasági társaság

keres

pályakezdő jogászt

Főbb feladatok:

Jogtanácsosok munkájának támogatása az alábbi területeken:

  • szerződések előkészítése, véleményezése, nyilvántartása,
  • a társaság képviselete peres és nemperes eljárásokban, munkáltatói érdekképviselet,
  • belső szabályzatok és dokumentumok előkészítése,
  • kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, üzemi tanáccsal,
  • jogi vélemények és állásfoglalások előkészítése főleg államigazgatási, polgári jogi és munkajogi területeken,
  • jogszabályfigyelés, jogi terület által vezetett nyilvántartások vezetése
  • közbeszerzések lefolytatása, dokumentálása.

Elvárás:

  • Egyetem, Állam- és Jogtudományi Karán szerzett jogász végzettség
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • irodai alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • pontos, igényes és önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • közbeszerzési referens végzettség
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • személyes adatokat és bérigényt is tartalmazó, részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatokat a pályázati eljárással összefüggésben kezeljék.

Amit nyújtunk

  • szakmai fejlődési lehetőségek széles spektrumban,
  • felelősségteljes munkakör

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Határozatlan idejű munkaszerződés

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció  az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő