www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Pályakezdő Java Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.11.15.
lejárt

Cégünk, informatikai fejlesztésekkel foglalkozó partnere számára keres Pályakezdő Java Fejlesztő munkatársat bővülés céljából.

Feladatok:

  • Nagyvállalati adatbázis alapú alkalmazások back-end oldali fejlesztése
  • Back-end oldali fejlesztés K+F projekteben
  • Kiosztott fejlesztési feladatok megfelelő minőségben történő önálló elvégzése

Elvárások
  • Diplomával vagy abszolutóriummal igazolt felsőfokú végzettség
  • JAVA területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban szakmai dokumentációk olvasása)
  • JAVA SE ismeret
  • fejlesztőeszközök ismerete (Eclipse, Junit, Maven)
  • adatbázis-kezelők ismerete (MySQL, MSSQL, Oracle)
  • Alkalmazás-kiszolgálók ismerete (Tomcat, Jboss stb.)

Értékelt kvalitások
  • BME, illetve ELTE programozó informatikus, programozó matematikus, mérnök informatikus, villamosmérnök szakok valamelyikén szerzett végzettség
  • Tanulni, fejlődni vágyás
  • Proaktivitás

Amit nyújtunk
  • K+F projektekben, nagyvállalati projektekben való részvételi lehetőség
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Phd-t végző hallgatók jelentkezését is várjuk (4-6 óra)

Kategória
IT / Informatika
Régió