www.cvonline.hu

Pályakezdő Hőkezelési Specialista

  • A hirdetés 687 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk

pályakezdő

GÉPÉSZMÉRNÖK v. ANYAGMÉRNÖK v. KOHÓMÉRNÖK munkatársat:

Pozíció leírása:

Gyártási folyamat folyamatos javítása, aktív részvétel a költségcsökkentési és minőségjavítási folyamatokban;
Ütemidők kialakítása, bevezetése, jóváhagyása;
Résztvenni a folyamatos fejlesztési ütemterv kidolgozásában;
Új termékek bevezetésének támogatása, gyártási folyamatainak kialakítása;
Műszaki változások indítása, jóváhagyása, a változások és költségeik nyomon követése;
Dokumentációk elkészítése, ellenőrzése, vezetése, karbantartása.

Követelmények:

Egyetemi vagy főiskolai diploma
Társalgási angol nyelvtudás
Elsősorban pályakezdő v. utolsó féléves mérnök hallgatók jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye:

Veszprém vonzáskörzete, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és jövedelem;
Fejlődési lehetőség egy induló gyárban;
Multinacionális környezet - több vezető külföldi anyanyelvű, így a nyelvet napi szinten lehet és kell is használni! :)

Helyek Ajka
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém

Gyártáselőkészítő - Veszprém megye (Referencia szám: NB-1843)

Man at Work Kft.

Feladatok: Műszaki rajzok alapján, termék módos...
Veszprém

PLC programozó (PLC Technician)

Trenkwalder Kft

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan f...
Budapest, Magyarország