www.cvonline.hu

Pályakezdő gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 409 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató vállalat számára keresünk több főt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Napi,heti, havi riportok, elemzések, kimutatások készítése;
Operációs vezető munkájának támogatása;
PDCA-k készítése, megvalósításának nyomon követése;
Gyártási kapacitás folyamatos figyelemmel kísérése;
Új termékek bevezetésénél mérnöki támogatói feladatok ellátása - pl. műveleti utasítások elkészítése;
Termelés során felmerülő problémák megoldása.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gépész, kohó- vagy anyagmérnök)
Középfokú angol nyelvtudás
Word, Excel magas szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési lehetőség
Oktatások és tréningek szervezése a munkavállaló részére
Angol nyelv használatának lehetősége
Motiváló bérezés

Helyek Veszprém
Veszprém
Ajka
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség