www.cvonline.hu

Pályakezdő gépészmérnök

  • A hirdetés 298 napja lejárt

R01pgm

Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk pályakezdő gépészmérnököket.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, valamint a külföldi gyáregységekkel
  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez
  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése
  • Meglévő termékek optimalizálása
  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Tapasztalat:

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség, keménykötésű diploma megléte alapkövetelmény
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • Jó szervező készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol