www.cvonline.hu
Pályakezdő gépészmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.03.23.
Hirdetés azonosító: 912167
lejárt

Multinacionális autóipari megbízónk jelentős bővülése miatt munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • új termékek tervezése, termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • vevői igények, változások feldolgozása
  • gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
  • minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • társalgási szintű AKTÍV angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó problémamegoldó készség, precíz munkavégzés, motiváltság
  • határozott, dinamikus személyiség, csapatmunkára való készség

Előny

  • multinacionális vállalatnál szerzett gyakornoki tapasztalat
  • autóipari ismeretek, tapasztalat
  • tervezőprogramok ismerete, tervezésben szerzett tapasztalat
  • gyártástechnológiai ismeretek
  • problémamegoldó módszerek, elemzési technikák ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • vonzó juttatási csomag
  • fejlődési és előrelépési lehetőség az autóiparban
  • dinamikusan fejlődő multinacionális vállalat
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.