www.cvonline.hu

Pályakezdő Gépészmérnök

  • A hirdetés 1356 napja lejárt

Megbízónk folyamatosan fejlődő és bővülő, multinacionális gyártó cég. Jelenleg az alább pozícióra keresünk számukra munkatársat.

Pályakezdő gépészmérnök

 Feladatok:

  • Fejlesztésekhez kapcsolódó alkatrészek megtervezése
  • termékek és folyamatok dokumentációjának elkészítése
  • Műszaki rajzok készítése
  • NPI folyamatok támogatása
  • Riportok készítése az elvégzett tesztekről, vizsgálatokról
  • Kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma  (Teljesen pályakezdők jelentkezését és hasonló területen 1-2 éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk)
  • AutoCad szoftver ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló és csoportban végzett munkára való képesség.
Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő