www.cvonline.hu

Pályakezdő gépészmérnök

  • A hirdetés 844 napja lejárt
Pályakezdő gépészmérnök kollegát keresünk autóipari beszállító partnercégünk számára.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, valamint a külföldi gyáregységekkel
  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez
  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése
  • Meglévő termékek optimalizálása
  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: felsőfokú gépészmérnöki

Tapasztalat:
  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség, keménykötésű diploma megléte alapkövetelmény
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • Jó szervező készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01pgm

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...