www.cvonline.hu

Pályakezdő gépészmérnök

  • Az álláshirdetés 255 napja lett aktiválva

Feladatok

  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, valamint a külföldi gyáregységekkel

  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez

  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése

  • Meglévő termékek optimalizálása

  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése

  • Gyártási előírások kezelése, módosítása

  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség, keménykötésű diploma megléte alapkövetelmény

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • MS Office programok magasszintű ismerete

  • Jó szervező készség

  • Kitűnő problémamegoldó készség

  • Jó kommunikációs készség

  • Csapatmunkára való hajlandóság

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Egyéb információ

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról

  • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Előre lépési lehetőség

  • Juttatási csomag:

    • cafeteria rendszer

    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

    • albérlet támogatás, szállás lehetőség

    • munkába járási támogatás

    • napi egyszeri meleg étkezés

    • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki