www.cvonline.hu

Pályakezdő gépészmérnök

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1025664
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég dunavarsányi telephelyére keresünk kollégát gépészmérnöki munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a veővekkel és a cég partnereivel
  • Szakmai tanácsadási feladatok az ügyfelek felé
  • Beszállítókkal való kommunikáció
  • A folyamatok teljes körű dokumentációja
  • Gépészmérnöki kérdésekben vezetési, menedzsmenti feladatok
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Pályakezdők jelentkezését várjuk
  • Főiskolai diploma műszaki területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • CAD-ismeret/használat

Kategória
Mérnök / Műszaki