www.cvonline.hu

Pályákezdő gépészmérnök üzemi területre

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

 pályakezdő gépészmérnököt keres

üzemi területre

kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • üzem fenntartási munkák (karbantartás, felújítás, beruházás) megvalósításának támogatása,
  • üzemi gépek, berendezések meghibásodásainak dokumentálása, gyökér okok feltárása és elemzése,
  • közreműködés az éves, havi és a nagyjavítási karbantartási tervek elkészítésében, kiértékelésében,
  • üzemi karbantartási tevékenység koordinálása,
  • kapcsolattartás technológiai és karbantartó műszaki kollégákkal.

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség,
  • kommunikációs angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SAP és CAD programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „pályakezdő gépészmérnök” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol