www.cvonline.hu

Pályakezdő gépészmérnök / mechatronikai mérnök

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóipari és fémipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A betanulást követően:
Folyamatmérnöki feladatok ellátása;
Folyamatleírások készítése;
Folyamatoptimalizáló projektekben részvétel;
Layout készítés;
Egyéb, ad-hoc jellegű projektfeladatok ellátása.

Követelmények:

Mechatronikai mérnök VAGY gépészmérnök VAGY kohómérnök (max. 1 éven belüli végzés v. végzés előtt álló pályázók jelentkezését várjuk);
Angol nyelvtudás - multi cégkultúra, külföldi vezetés is és az interjú is angolul lesz (társalgási szintű nyelvtudás).

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem;
Letelepedéskor támogatás nyújtása;
Cafeteria;
Fejlődési lehetőség.

Helyek Ajka
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség