www.cvonline.hu

Pályakezdő forrasztó mérnök

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó multinacionális vállalat számára, forrasztási területre keresünk - akár pályakezdő - munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Betanulás után:
Hullámforrasztási-, szelektív-, kézi forrasztási technológiák szakmai felügyelete
Bevonatoló (lakkozó) technológiák szakmai felügyelete
Új termékek önálló bevezetése, a szükséges berendezések, eszközök meghatározása, beüzemelése
A technológiához kapcsolódó gyártóberendezések üzemeltetése, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
Forrasztási-, bevonatolási technológiák minőségi mutatóinak folyamatos javítása
Megelőző karbantartások szakmai felügyelete, állásidők csökkentése
Fejlesztési lehetőségek folyamatos elemzése, végrehajtása
Gyártási költségek-, segédanyagok felhasználásának optimalizálása
Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
Együttműködés külföldi kollégákkal

Követelmények:

Releváns felsőfokú végzettség (pl. hegesztőmérnök);
Angol nyelvtudás,
Érdeklődés a forrasztási technológia iránt.

Amit ügyfelünk kínál:

Tanulási, fejlődési lehetőség;
Betanulás;
Cafeteria, bónusz az alapbéren kívül.

Munkavégzés helye:

Győr
Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Szerszámkarbantartó - Győr (Referenciaszám: NB-1333)

Man at Work Kft.

Feladatok: A szerszámokon fellépő hibák gyors é...
Győr

CNC Forgácsoló

VT Mechatronics Kft.

Vállalatunk a mikroelektronika területén tevéke...
Győr

FOLYMATMÉRNÖK (HR7552233X)