www.cvonline.hu

Pályakezdő folyamatmérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 995346

Flex állások

The American owned Flextronics International Ltd. have six locations in Hungary: Zalaegerszeg, Sárvár, Tab, Budapest, Páty and Gyál. Our electronic, plastics and metal working activities provide wide scope of production, service and logistics services for our business partners. Due to our dynamic growth strategy our number of employees are above 9000.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres lendületes, tanulni vágyó pályakezdőket, akik szeretnék elindítani karrierjüket. Amennyiben szeretnél egy multinacionális vállalatnál tapasztalatot szerezni, és felépíteni karrieredet, jelentkezz ma!

PÁLYAKEZDŐ FOLYAMATMÉRNÖK

 Feladatok

  • A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel
  • A folyamatirányítási technikus napi munkájának koordinálása
  • A termékekhez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Oktatási tervek elkészítése és új termékek esetén a megfelelő személyek oktatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronika)
  • Nagyfokú tanulási hajlandóság
  • PC ismeretek

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek, küldd el jelentkezésedet az E-mail cím megjelenítése mailcímre

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése