www.cvonline.hu

Pályakezdő folyamatmérnök

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.09.16.
Hirdetés azonosító: 969057
lejárt

Flex állások

A Flex sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete, szériagyártás támogatása
  • Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • OBA mérésen kiesett termékek gyökérok analízise
  • Visszamunkálási tervek megírása, visszamunkálások felügyelete
  • Gyártosori hibás termékek javításának monitorozása, javítási akció terv fejlesztése,
  • Folyamat változtatási javaslatok elkészítése
  • Folyamat változtatások operátori tréningezésében való részvétel
  • Jelentéstétel a műszakban történt eseményekről,
  • Termékbevezetésben való közreműködés,
  • Közreműködés a minőségbiztosítási rendszerek kidolgozásában és betartásában.
  • Folyamatos auditokat végez az előírt technológia betartásának ellenőrzése végett.
  • Folyamatosan statisztikát készít a futó termelés minőségi, mennyiségi alakulásáról és akció tervet dolgoz ki a gyártás folyamatos jobbítása érdekében.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség villamosmérnöki,mechatronikai vagy gépész szakon
  • Műszakos munkarend vállalása
  • AutoCAD vagy SolidWorks tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Szereldei területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Flexibilitás
  • Vevőközpontúság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése mailcímre, a munkakör megnevezésével.

Kategória
Gyártás / Termelés, Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki
Régió
Sárvár