www.cvonline.hu

Pályakezdő Excel adminisztrátor

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Magyar tulajdonú SZOLGÁLTATÓ cégünk központi irodájába keresünk a megjelölt pozícióba

1 fő munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi jelentéseket készít
  • Követi és méri a projekt havi tervének teljesítését
  • Figyelemmel kíséri a kiegészítő termékek eredményeit és aktivitását
  • Ad-hoc elemzésekkel, kalkulációkkal segíti az operatív csapatot
  • Eseti jelentéseket állít össze a helyi menedzsment számára
  • Havi állandó riportokat készít

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyon jó Excel ismeret (teszteljük)
  • Hasonló feladatokban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

  • 14. kerület

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő