www.cvonline.hu

PÁLYAKEZDŐ ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft.

munkatársat keres

Feladatai

  • Beérkező vevői megrendelések kezelése, rögzítése, ellenőrzése
  • Árajánlat alapját képező tényezők folyamatos kontrollja
  • Árajánlatok precíz kidolgozása, vevővel történő egyeztetése
  • Megrendelőkkel történő folyamatos egyeztetés, projekt követés
  • Megrendelések nyomon követése, dokumentáció

Elvárások

  • KÖZÉPFOKÚ műszaki végzettség (első és nappali tagozaton szerzett szakképesítés)
  • Műszaki érzék
  • Magabiztos MsOffice használat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélszemlélet
  • AutoCad ismeret előny

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő