www.cvonline.hu

Pályakezdő Építésvezető (francia nyelvtudással)

  • A hirdetés 461 napja lejárt

A
SADE - Magyarország Mélyépítő Kft.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Pályakezdő Építésvezető

francia nyelvtudással

Feladatok:

  • Mélyépítési projektek kivitelezési munkálataiban és koordinációjában való részvétel,
  • Projektek előkészítési feladatainak elkészítése,
  • Művezetők és alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beruházó műszaki ellenőrével, szakfelügyeleti képviselőkkel,
  • Esetenként fordítási feladatok, elsősorban műszaki dokumentációk fordítása,
  • Projekt dokumentációs feladatainak elvégzése.

Elvárások:

  • Építőmérnöki végzettség (egyetem vagy főiskola),
  • Aktív tárgyalóképes francia nyelvtudás szóban és írásban,
  • Angol nyelvtudás előny,
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság,
  • Motiváltság,
  • Precíz, gyors munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajz (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levél megküldésével a lenti e-mail címre vagy a 1117 Budapest, Budafoki út 72-74. postacímre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia