www.cvonline.hu

Pályakezdő C++ fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 806202

Junior (pályakezdő) C++ fejlesztőket keresünk azonnali kezdéssel, magyar szoftverfejlesztő partnerünk számára Budapestre.

Feladatok:
  • Téged keresünk, ha:
  • A programozás beadandókat szívvel lélekkel csináltad, nem csak mert meg kellett
  • A kódolás a hobbid is
  • Magas szinten értesz a C++ programnyelvhez
  • Van szakirányú felsőfokú végzettséged vagy még folyamatban van, de tudsz teljes állást vállalni
  • Van szakmai angol nyelvtudásod, szakmai szöveget tudsz írni és olvasni, ha a beszéd nem az erősséged az nem gond
  • Minőségorientált vagy
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Tudsz és szeretnél is tanulni, szakmailag tovább fejlődni
Előny:
  • Előnyt jelent, ha:
  • Van design patterns és/ vagy UML ismereted
  • Van tapasztalatod alkalmazásfejlesztésben / szoftvertervezésben
Amit kínálunk:
  • Amit nyújt a cég:
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Feladatorientált szemlélet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha magadra ismertél, küld el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió