www.cvonline.hu

Pályakezdő C++ fejlesztő - Budapest

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 879668

Ha C++ fejlesztő vagy, felmerülhet benned néhány kérdés, melyekre majd Mi válaszolunk! Olvass csak tovább!

Feladatok:

  • Hogy miért pont Téged keresünk?
  • Mert érdekelnek a 2D/3D szolid műveletek, a három dimenziós térfelismerés, a lineáris algebra és a mátrixtranszformációk
  • Mert nagyon értesz a C++ programnyelvhez
  • Mert élvezettel ismernéd meg a CAD rendszerek logikáját, és az azok közötti kapcsolat fejlesztését
  • Mert van szakirányú felsőfokú végzettséged, vagy még folyamatban van annak megszerzése
  • Mert szívesen dolgoznál algoritmusok optimalizálásával, és mobil applikációk fejlesztésével
  • Mert tudsz teljes állást vállalni
  • Mert van szakmai angol nyelvtudásod, szakmai szöveget tudsz írni és olvasni

Elvárások:

  • Hogy miért Te leszel a legjobb jelölt?
  • Mert tapasztalatod is van alkalmazásfejlesztésben
  • Mert van UML, vagy design patterns ismereted is

Amit kínálunk:

  • Hogy mit biztosít Számodra a cég?
  • Kiemelkedő kompenzációs csomagot
  • Impulzív és ösztönző munkakörnyezetet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét
  • Rugalmas munkaidőt
  • Szakmai mentor programot pályakezdők részére
  • És hogy mit is kínál Neked a Prohuman?
  • Segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • Átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • Igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Ha mégsem elégítettük volna ki a kíváncsiságod, és lennének még további kérdéseid, küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, és mindenre választ kaphatsz!
Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió