www.cvonline.hu

Pályakezdő APQP mérnök - Esztergom

  • A hirdetés 926 napja lejárt

Feladatkör:
A minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása a vevői követelmények alapján. Vevői portálok kezelése, karbantartása. Minőségtervezés az új termékek bevezetése során (FMEA, CP). Új termék jóváhagyási folyamat irányítása és határidőre történő benyújtás a Vevő felé (PPAP). Központi projektben való aktív részvétel és munkavégzés. Projekt feladatok osztályon belüli delegálása, nyomon követése. Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése és a bevezetett intézkedések hatékonyság igazolása. Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése. Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása. Szállítók-, és alvállalkozók minőségteljesítményének folyamatos nyomon követése; értékelése és havi beszámoló készítése. Belső termék-, folyamatauditokon való részvétel az éves auditterv alapján. Minőségmódszerek (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned) alkalmazása a kivizsgálásban és a problémamegoldásban. Kulcsmutatók rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása (selejt, PPM, vevői reklamációk). Együttműködés a társosztályokkal (labor, gyártás, fejlesztés, beszerzés, logisztika). Az érvényes munkavédelmi-, tűzvédelmi és környezetvédelmi szabályok betartatása.

Végzettség:
Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi műszaki tanulmány (gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök) vagy befejezett főiskolai/egyetemi műszaki végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Elsősorban pályakezdők vagy 1-2 éves releváns tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk!

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol- vagy németnyelv-tudás. Rugalmasság, jó kommunikációs képesség. Saját autó.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, fejlődő autóipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélszolgálati munkatárs

Work Force Kft.

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...
Magyarország

Raktáros Budapest

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...

IT Tanácsadó